Poskytované služby

 • Osobní doprava

  Rychlá a bezpečná přeprava jednotlivců i skupin kvalitními osobní vozy, mikrobusy a autobusy s klimatizací.

  Více
 • VIP doprava

  Zajištění dopravy luxusním vozem včetně nadstandardních služeb (Posche, BMW, Audi, Mercedes, Hummer, ...).

  Více
 • Zájmové akce

  Zajištění společenských business a privátních akcí (paintball, golf, motokáry, rafty, čtyřkolky, bobová dráha, střelnice, ...).

  Více

Doprava osob

Naše dopravní agentura si zakládá na tradici, dlouholetém standardu a hlavně na spokojenosti zákazníků. Nabízíme vám kvalitní dopravní servis zahrnující nejen osobní dopravu, ale také nákladní autodopravu . Společně se zajištěním přepravy osob, která je hlavní specializací naší dopravní agentury, vám nabízíme i mnoho kulturních a sportovních akcí, které pro vás rádi zajistíme.

Pokud potřebujete zajistit autodopravu pro akci s menším počtem účastníků, doporučujeme využít nabídky našich kvalitních mikrobusů s kapacitou od 7 do 31 osob. Mikrobusy jsou ideální pro dopravu na školní nebo pracovní akce, lyžařský zájezd, letní dovolenou a mnoho dalších událostí. Pro naši dopravní agenturu však není problém přepravit i větší počet osob. Pro tyto případy jsou Vám k dispozici autobusy s kapacitou až do 78 osob. Typ vozu si pro dopravu zvolíte tak, aby kapacita vyhovovala parametrům akce, kterou připravujete. Kvalita vozového parku spolu se zkušenými řidiči jsou zárukou Vaší spokojenosti. Pronájmy mikrobusů a autobusů z naší nabídky jsou cenově velmi výhodné. Všechny naše vozy jsou pohodlné, klimatizované, s mikrofonem pro průvodce a další výbavou potřebnou ke kvalitnímu servisu.

Vozový park osobní dopravy