Jízdy na motokárách

Jízdy na motokárách

Zajděte si v Praze na motokáry a zažijte vzrušení při průjezdu zatáčkami jako řidič Formule 1! Vyzkoušejte s námi luxusně vybavený klub nabízející jízdy na motokárách na okraji Prahy. Naše motokárová závodní dráha situovaná v prosklené budově je přibližně 1 km dlouhá a současně po ní může jet až 14 motokár. Budova nabízí svým klientům maximální pohodlí, je vybavená klimatizací, v zimě je vytápěná. Užijte si s námi jízdu v největší aréně motokár v Praze a ve střední Evropě. Aréna se nachází přibližně pouhých 35 minut jízdy od centra Prahy.

Součástí arény je velmi příjemná restaurace s výhledem na dráhu, která nabízí mezinárodní menu a širokou nabídku nápojů. Specialitou restaurace je venkovní gril, který se přímo nabízí k přípravě barbecue menu. Naše aréna je více než vhodná pro pořádání akcí pro velké skupinky účastníků, firemních akcí, teambuildingu i rozluček se svobodou.

Budete unešeni! Aréna je perfektně vybavená a udržovaná a jednoduše stojí za to ji navštívit, ať již jen pro pár hodin zábavy nebo na celý den. Všechny důležité detaily týkající se jízd na motokárách v pražské aréně a specifikací motokár najdete níže.

Jízdy na motokárách – základní informace:
Délka jedné jízdy – přibližně 35 minut

Otevírací doba:
Po - Pá 15:00 24:00
Sobota 11:00 24:00
Neděle 11:00 24:00

Vyzvednutí z hotelu k dispozici:
Po - Pá 14:30 22:30
Sobota 10:30 22:30
Neděle 10:30 22:30

Detaily motokárové dráhy:
Povrch – hladký beton
Délka – 990 metrů
Šířka – 6,4 metrů
Plocha – 10 000 m2
Dráha má přibližně 32 zatáček, které otestují vaše řidičské umění, pódium pro vítěze, laserovou projekci časů na obrazovce v restauraci. Nehodnotí se pouze čas, ale řidičské schopnosti! Na nejdelší rovince můžete dosáhnout až 80 km/h.

Motokáry Subaru (200 ccm):
Typ motoru – Subaru 200 ccm, čtyřtaktní motor, výkon motoru 5.5 hp
Typ podvozku – Birel
Počet motokár k dispozici – 14
Motokáry mají brzdu na levé straně, pedál plynu na pravé a poměr řízení je 1:1 (osobní auto 4:1). Jelikož motokáry reagují okamžitě na sebemenší změnu řízení, jeďte prosím prvními zatáčkami velmi opatrně. (K dispozici jsou také velmi rychlé motokáry Subaru 270 ccm, kterých můžete využít, pouze pokud se dostanete pod čas 1:25 na velkém okruhu se Subaru 200 ccm.)

Motokáry Subaru 200 ccm jsou vybaveny motorem o výkonu 5,5 hp se schopnosti dosáhnout rychlosti až 75 km/h a odlehčeným podvozkem Birel pro perfektní kopírování zatáček.

Důležité upozornění: všichni účastníci této aktivity jízdy na motokárách budou před jízdou požádáni podepsat formulář o převzetí odpovědnosti, jízdy na motokárách jsou na vlastní nebezpečí. Pojištění není zahrnuto v ceně.

Délka trvání

2 hodiny

Služby zahrnuté v ceně

Minimální počet účastníků

4 osoby

Objednávka