Policejní zátah

Policejní zátah

Zažijte vzrušení a strach při policejním zatčení. Zastavíme vaši skupinku policejním autem a zatkneme jednoho vašeho kamaráda.

Důvod zatčení může být přizpůsoben vašim požadavkům, obvykle velmi dobře funguje problém s občanským průkazem. Následuje prohledání, nasazení želízek, nastoupení do policejního auta a odvoz na stanici kvůli objasnění. Mezitím odvezeme vaši skupinku do klubu, kde již bude v soukromém pokoji nachystána striptérka. Po chvíli dorazí na místo také policie s vaším kamarádem s želízkami a páskou přes oči. Vy již budete pouze v tichosti čekat s nádhernou slečnou a šampaňským…odměna bude sladká – úžasná strip show!

Podmínky policejního zátahu:

  1. Ujistěte se prosím, že všichni ostatní budou o vtipu informováni.
  2. Zajistěte prosím jednu osobu, která vašeho „zatčeného kamaráda“ bude doprovázet na policejní stanici i do klubu. Této osobě bude dán po dovolení se souhlas s doprovodem.
  3. Zdůrazňujeme, že kdykoliv máte právo, vy nebo policie, informovat „zatčeného“ o pravém záměru celé akce.
  4. Ujistěte se prosím, že osoba, která bude hlavním aktérem policejního zátahu, nemá žádné závažné zdravotní problémy a není kardiak.
  5. Hned na začátku budete vyzvání k podpisu formuláře o převzetí odpovědnosti. Přestože dostačující je podpis vašeho kamaráda, který bude zatýkán, mohl by mít jisté podezření. Z toho důvodu navrhujeme hromadný podpis váš všech.

Délka trvání

1 hodina

Služby zahrnuté v ceně

Minimální počet účastníků

1 osoba

Objednávka